Egzaminatorki

Natalia Czarnik Białowąs Gimnastyka Tradycyjna egzaminatorka

Natalia Czarnik (Białowąs)

W 2015 roku rozpoczęła szkolenia Gimnastyki Słowiańskiej, a od 2016 r. jest instruktorką. Przez wiele lat prowadziła warsztaty i szkolenia dla Kobiet. Od 2021 jest Egzaminatorem w szkole O. Pawłowskiej.

Podpisuje się pod hasłem „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Zwraca szczególną uwagę na dbałość i obecność w ciele podczas wykonywania ćwiczeń, tak istotnych dla wzmocnienia i poczucia swojej kobiecości.

Z wykształcenia Mistrz Naturopatii, dyplomowana muzykoterapeutka, Absolwentka Miedzynarodowego Instytutu Soul Caoching®. Założycielka Instytutu Q Harmonii gdzie na co dzień prowadzi sesje grupowe i indywidualne poprzez holistyczne indywidualne podejście do każdego. Współpracuje z placówkami edukacyjnymi, szkołami rozwoju w różnych miastach oraz indywidualnie i grupowo poprzez kursy online.

https://www.nataliabialowas.pl

Sonia Mrzygłocka-Pyć egzaminatorka w szkole Oksany Pawłowskiej

Sonia Mrzygłocka-Pyć

Gimnastykę poznała w 2016 r., a od 2017 r. jest instruktorką w szkole O. Pawłowskiej. Egzami- natorką została w roku 2021.

Uczestniczka wielu szkoleń i świąt związanych z Gimnastyką Słowiańską. Przeprowadziła kilkadziesiąt warsztatów Gimnastyki oraz tysiące zajęć grupowych i indywidualnych (cały czas aktywna na tym polu).

W pracy z kobietami najważniejsze jest dla niej prawidłowe wykonanie ćwiczenia z zachowaniem zasad BHP i poszanowaniem ciała. Na co dzień specjalistka od Public Relatios, związana z branżą IT, pieśniarka (skoncentrowana na śpiewie tradycyjnym i etnicznym), zafascynowana kulturą ludową.

Ukończyła trzy stopnie studiów filologicznych (kierunek Filologia Polska) na Uniwersytecie Szczecińskim. Wieloletnia dziennikarka, związana była z trzema redakcjami – oddział lokalny Polskiego Radia, oddział lokalny Polska Press oraz oddział lokalny Gazety Wyborczej.

Renata Piotrowska egzaminatorka Gimnastyka Tradycyjna Oksana Pawłowska

Renata Piotrowska

Gimnastykę poznała w 2019 roku. Przez rok ćwiczyła bez opieki instruktorki, czego nikomu nie poleca. Instruktorką jest do 2021 roku, a egzaminatorką od 2023. W tym samym roku ukończyła kurs instruktorski CORE concert Gimnastyka Tradycyjna „Słowiańska” dla kobiet w ciąży.

Uczestniczka wielu szkoleń i świąt organizowanych przez szkołę Oksany Pawłowskiej.

Gimnastykę postrzega jako DOBRO, którym należy się dzielić. Realizuje tę ideę na regularnych zajęciach grupowych i indywidualnych. Pracując z kobietami zwraca szczególną uwagę na świadomość ciała i prawidłowe wykonanie ćwiczeń.

Ukończyła studia trzeciego stopnia na kierunku Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo. Przez wiele lat była związana z Uniwersytetem Wrocławskim. Pracę naukową zamieniła na życie w bliskim kontakcie z naturą. Gimnastyka pomogła jej wrócić do zdrowia i odnaleźć drogę do siebie.

Weronika Mantaj

Gimnastykę Tradycyjną lub Słowiańską poznała w 2020 roku, a od 2021 jest instruktorką w szkole Oksany Pawłowskiej. W 2023 roku ukończyła kurs instruktorski CORE concert Gimnastyka Tradycyjna „Słowiańska” dla kobiet w ciąży. Egaminatorką została w 2023 roku.

Pracując z ciałem kobiety zwraca uwagę na prawidłowe ułożenie ciała w pozycji, na odpowiedni oddech oraz dbałość ruchu.
Pasjonatka naturalnego i zdrowego trybu życia. W życiu codziennym wykorzystuje wiedzę z dziedziny homeopatii oraz reiki. A połączenie z naturą jest szczególnie dla niej istotne. Kocha wyrażać siebie nie tylko podczas pracy z ciałem, ale także w kuchni, żadne ciasto jej nie straszne.

Z wykształcenia biolog molekularny, aktualnie kontynuuje trzeci stopień studiów ze szczególną uwagą na genetykę (dyscyplina Zootechnika i rybactwo).