Zestaw dnia dla początkujących

Dla początkujących proponujemy moduł „Praca z ciałem”, gdzie uczymy pracy z własnym ciałem. Kobiety, które ćwiczą się dla siebie, w tym celu wybierają jeden z dwóch zestawów: „Zestaw dnia” lub „Zestaw korygujący”. Najbardziej pragmatycznym jest Zestaw dnia, ponieważ będziesz miała możliwość wypróbowania każdego z 27 ćwiczeń przez okres od trzech miesięcy.

Zestaw dnia

  • 30 lub 90 dni dostępu do filmów instruktażowych z 9 ćwiczeniami
  • każdego dnia inny zestaw 9 ćwiczeń uwzględniających skład żywiołów w tym dniu
  • 2 zajęcia indywidualne (2×45 minut) online z instruktorką w miesiącu
  • nieograniczony dostęp 24h do filmów z 9 ćwiczeniami
  • podsumowanie postępów oraz konsultacje mailowe w dowolnym momencie
  • prowadzi Oksana Pawłowska

Cena: 700.- zl

Indywidualne doradztwo

  • 60 minut ćwiczeń online, zajęcia osobiste z Oksaną Pawłowską
  • pozwoli ocenić skuteczność doboru 9 ćwiczeń
  • porady dotyczące techniki wykonywania dowolnego z 27 ćwiczeń
  • podsumowanie postępów oraz konsultacje w dowolnym momencie

Cena: 150.- zł

9 ćwiczeń na dany dzień

Tylko instruktorki w naszej szkole stosują zestaw 9 ćwiczeń na dany dzień. Obliczanie Zestawu Dnia jest trudnym zadaniem, ponieważ każdy dzień jest unikalny w żywiołach lub energiach i zmienia się codziennie.

W systemie tzw. „Gimnastyki Słowiańskiej” zestaw „wisiał” przez 2-3 dni bez zmiany kręgu i świata, a dla nas było to niewystarczające. Teraz obliczamy kompleksy według energii dnia według chińskiego kalendarza.

Kalendarz chiński w przeciwieństwie do linearnego czasu europejskiego składa się z 4 cykli – rok, miesiąc, dzień, godzina. Każdy cykl ma 60 kombinacji żywiołów i zwierząt (woda tygrys, ziemia byk itd.). Ale każdy z tych cykli ma inny czas trwania. Cykl lat trwa 60 lat, cykl miesięcy trwa około 5 lat, cykl dni trwa około 2 miesięcy, cykl godzin trwa około 5 dni.

Na przykład dzień Królika Wodnego – nie będzie taki sam. Za każdym razem będzie występował w różnych miesiącach i latach.

Zestaw 9 Ćwiczeń Dnia dostosowuje naszą energię do kumulacji zestawu żywiołów w danym dniu, tym samym pomaga nam poradzić sobie z wyzwaniami, jakie on przynosi.

Zestaw 9 ćwiczeń dnia możesz wykonać na platformie online z dostępem na 1 miesiąc lub 3 miesiące (opcjonalnie). W tym kursie zawarte są również 2 i 6 korekcyjnych sesji online z Oksaną Pawłowską.

Moduł Zero dla kandydatki

Jeśli kobieta uczy się, aby zostać instruktorką, i nie uprawiała wcześniej Gimnastyki Tradycyjnej, warunkiem koniecznym do zapisania się na kurs trenerski jest ukończenie modułu Zerowego według zajęć „Zestawu dnia”.

Kandydatka może być również przeszkolona do poziomu modułu Zero przez instruktorkę Szkoły. Gimnastykę Tradycyjną w Polsce prowadzą tylko instruktorzy Szkoły, którzy zdali egzaminy zgodnie z wymogami programu szkolenia 2021-2025. Po tym szkoleniu kobieta jest zwolniona z modułu Zerowego tylko po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej i poprawnym wykonaniu ćwiczeń.