Wyjątkowy program dla kobiet, które łączy Tradycyjną Gimnastykę wg Oksany Pawłowskiej z terapią grupową online prowadzoną przez renomowaną psychoterapeutkę i superwizorkę, Grażynę Witkowską. Rozpoczęcie programu i zajęć 15.04.

Depresja Tradycyjna Gimnastyka terapia grupowa wydarzenie Oksana Pawłowska

Pomogą Ci wyjść ze stanu, w którym każdy ruch, każda myśl jest wysiłkiem

Dlaczego łączymy Gimnastykę Tradycyjną (GT) i psychologię w naszym wydarzeniu?

Stan emocjonalny jest nierozerwalnie związany ze stanem fizycznym. W ciele są zapisane emocje i traumy, rozluźniamy je poprzez terapię i ćwiczenia.

Tradycyjne ćwiczenia opisane są w oparciu o tradycyjną medycynę chińską. Pracując z określonym meridianem oraz żywiołom przez ćwiczenia możemy wpływać na narządy.

Następnie poprzez narządy możemy wpływać na stan emocjonalny. Aby zdiagnozować stan emocjonalny, używamy technik współczesnej psychologii.

Już w lutym i marcu 2024 ponad 100 kobiet uczestniczy w wersji miniaturowej tego wyjatkowego programu. Przeczytaj recenzje na końcu strony.

Co otrzymasz, dołączając do naszej grupy?

  • Dostęp 24h do ekskluzywnej platformy online, na której regularnie publikowane będą
    1) od 3 do 9 ćwiczeń z Gimnastyki, dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.
    2) zadania psychologiczne w postaci nagranych materiałów, które pomogą Ci lepiej zrozumieć swoje emocje i myśli oraz skuteczniej radzić sobie z nimi.
  • Cotygodniowe spotkania terapeutyczne trwające 1,5 godziny, które poprowadzi Grazyna, dając Ci wsparcie i narzędzia potrzebne do pokonania depresji.
  • Cotygodniowe spotkania grupowe 60 minut online z GT, prowadzone będą na żywo przez Oksanę.
  • Co cztery tygodnie wspólne spotkanie z Grażyną i Oksaną, gdzie będziesz mogła dzielić się swoimi doświadczeniami, słuchać historii innych uczestniczek i wzajemnie się wspierać.
  • Indywidualne dostosowanie programu ćwiczeń i terapii do bieżących potrzeb i postępów w grupie, zapewni Ci maksymalne korzyści.

Czas trwania grupy to 3 miesiące intensywnej pracy nad sobą, ale efekty, jakie osiągniesz, będą trwałe i nieocenione. I co najważniejsze, nie musisz tego robić samotnie!

Grupa będzie mieć charakter kameralny, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Cena regularna: 1650 zł.
Ostateczne zakwalifikowanie do grupy nastąpi po konsultacji online z psychologiem Grażyną Witkowską.

Grazyna Zebala

Grażyna Witkowska

Oksana Pawlowska Gimnastyka Tradycyjna

Oksana Pawłowska

Opinie uczestniczek o 40-dniowym wydarzeniu „40 Węzłów, Gimnastyka Tradycyjna i Radzenie Sobie z Emocjami”, które miało miejsce od 11 lutego do 22 marca 2024 r.

Gdzieś przeczytałam, że najlepsi nauczyciele to tacy, którzy powiedzą Ci gdzie patrzeć, ale nie powiedzą Ci co widzieć. Ja trafiam na dobrych Nauczycieli, zawsze odpowiednich. Nie wiem czy „Nauczyciel” jest tu słowem adekwatnym, ale wiem, że przez to Wyzwanie jestem = jesteśmy prowadzone przez wspaniałe Przewodniczki.

Dzięki zaproponowanej przez Was pracy kompleksowej tj. połączeniu elementów terapii psychologicznej (praca z emocjami, ćwiczenia oddechowe) oraz Gimnastyce Tradycyjnej i pracy z podświadomością (obrazy, węzły) rozrzedziłam to, co było we mnie zastane i właśnie Teraz gotowe do przyjęcia, do uznania i do świadomego przeżycia.

Metoda pracy w tym Wyzwaniu daje widoczne rezultaty, poczatkuje zmiany, wspiera w rozwoju. To piękne, spotkać Kobiety, które pomagają innym Kobietom w drodze do Siebie.

Sylwia

To co wydarzyło się w moim życiu przez ostatnie tygodnie z wami było niesamowite. Wielu psychologów i terapeutów może się od was uczyć.

Wasze wsparcie, wiedza, teoria, doświadczenie bardzo mi pomogły. Byłam w miejscach ukrytych, wypartych przez mój umysł. Wiele się o sobie nauczyłam, w części zadań towarzyszył mi mąż.

Dziękuję wam z całego serca i mam nadzieję, że na tym nie poprzestaniecie i będą kolejne wyzwania.

Marlena

Przyznam, że byłam dla samej gimnastyki słowiańskiej i poznania techniki wiązania węzłów. Jestem bardzo zadowolona, dziękuje za pokazanie mi gimnastyki od innej strony, otworzyło mi to głowę i poszerzyło myślenie o GS.

Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Od strony psychologicznej przechodzę aktualnie inny proces, zatem nie chciałam sobie dokładać.

Magdalena